Ideální místo pro dovolenou s dětmi - to je náš rodinný penzion. Nabízíme moderní ubytování pro děti i rodiče, s pohádkovými motivy na stěnách.
Veliká dětská herna a  tělocvična 

V zimě v Malé Úpě najdete skvělé podmínky pro lyžování rodin s dětmi vnašem  SKIMU lyžařském areálu 

Soukromí a pohodlí

Dětský penzion Permoník má nízkou ubytovací kapacitu (maximálně do 10 rodin s dětmi), což přispívá k pocitu soukromí, k pohodlí a útulnosti hotelu. Díky tomu se mezi sebou děti velice rychle seznámí a najdou si nové kamarády. Součástí penzionu je restaurace a poskytujeme i další služby.

Každý pokoj na Permoníku má vlastní:

 • sociální zařízení
 • fén
 • plyšové hračky
 • žaluzie na oknech 
 • botník v šatně :-)
   

Na patře je k dispozicI kompletně vybavená minikuchyňka (jejíž součástí je mikrovlnná trouba, lednice a rychlovarná konev,sporák, trouba a myčka nádobí ).

Permoník je akční moderní penzion  hotelového typu zaměřený na děti, ideální pro dovolenou rodin s dětmi od miminek, batolat po děti školou povinné.

 

Informace k pobytu

 • Nástup na letní i zimní pobyty – neděle po 14:00
 • V den příjezdu Vám zavazadla  zdarma přivezeme z parkoviště , v den odjezdu odvezeme .
 • Opuštění pokojů  v neděli následující do 10:00
 • Parkování v létě zdarma přímo u penzionu, v zimě zajištěno na parkovišti Spálený Mlýn - zavazadla i hosty v den příjezdu i odjezdu zdarma dovezeme
 • Cesta k Permoníku je v létě průjezdná bez problémů s povolením obce Malá Úpa, které obdržíte u nás (v zimě však sjízdná není, je určená pro lyžaře, sáňkaře, bobaře a sněžné skůtry

Nabízené služby

   
Masáže   V zimě ji v létě e ideální příležitost pečovat o své tělo i mysl. Masáže jsou jednou z možností, jak si užít příjemnou a zdravou relaxaci...Na Permoníku nabízíme možnost využít služeb naší fantastické paní masérky a úžasné paní pedikérky. Nechte se hýčkat a relaxujte.
Sauna Do naší klasické sauny se vejde až osm osob. Děti pod vedením instruktorky v rámci programu pobyt v sauně také milují.
Dětské postýlky Zdarma Vám samozřejmě zapůjčíme dětskou postýlku včetně povlečení, vaničku na dítě, nočník, stupátko k umyvadlo či sedátko na toaletu.
Jídelní židličky V jídelně i v kuchyňce jsou k dispozici jídelní židličky IKEA v dostatečném množství
Mini kuchyňka

V samostatné místnosti na patře u pokojů najdete velikou lednici, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konev potřebné nádobí. Nechybí myčka, indukční sporák a trouba.

Lyžařská školička

Pro naše hosty nabízíme možnost využít naší lyžařské školy - instruktor Honza se na děti opět těší :-) 

Cena za školičku je :

 • 180,- Kč/skupinovou hodinu (min. dětí 3 max. dětí 5)
 • 350,- Kč/individuální výuka.
 • Výuka je dopoledne i odpoledne.
Půjčovna lyžařských potřeb Rádi Vám zapůjčíme dětský lyžařský set - lyže a botičky, v omezeném množství i helmičky. Na objednání zajistíme i snowboard. Zdarma k zapůjčení dětské náhradní rukavice a čepice. Cena půjčovny 150 Kč / den - možno i na jednotlivé dny.
Odvoz skútrem do areálu SKIMU 4x denně mají hosté možnost využít odvoz do areálu sněžným skútrem - cca 4 dospělí a jejich děti
Cena 200 Kč - zpět se dostanete pohodlně na lyžích
Rolba taxi Kolem Permoníku jezdí ve stanovených intervalech rolba, která za 30 kč každého lyžaře na svah odveze
SKIBUS ZDARMA můžete využít službu Skibus ze Spáleného Mlýna ( 700m od chaty z kopce) - tento autobus jezdí až na Pomezní Boudy - je to v zimě také skvělý tip na výlet s dětmi se sáňkami - na Permoník je to z Pomezních bud po rovině a z kopce - cca 4 km. Perfektní jízda:-) Bez lyží stojí Skibus 20 kč / osobu
Obchůdek Zapomněli jste si kartáček na zuby nebo potřebné hygienické pomůcky? V našem mini shopu Vám za drobný poplatek Vše potřebné poskytneme.
Úklid pokojů Během pobytu Vám rádi vyměníme ručníky a uklidíme.
Vybavení pokojů LED televizor s USB vstupem, WIFI zdarma bez hesla, mýdlo, osuška a ručník pro každého.