tIpy na prima výlety

Nechte se inspirovat našemi osvědčenými tipy na výlety, při kterých se Vaše ratolesti rozhodně nudit nebudou.

Vycházková trasa Malou Úpou s 10 zastaveními se stálou expozicí Krkonošských pohádek od slavné spisovatelky Marie Kubátové. Dřevěné panely s pohádkou doplňuje dětská prolézačka, kde můžete strávit čas hrátek i odpočinku. Každé zastavení skrývá plastický ornament, který obkreslíte tužkou do knížečky. Knížečky s mapkou i popisem tras získáte za malý poplatek v infocentru na Pomezních Boudách. Cílem Vašeho putování je získání ornamentů všech pohádek, za které obdržíte odměnu – maloúpský groš, rovněž v infocentru na Pomezních boudách nebo u nás na Permoníku.

15 km od Permoníku . Nově je zde otevřen i skvělý "Kid park LEMURIE" Čeká Vás moderní bobová dráha. Skluzavky a prolézačky, skákací hrad. Vyzkoušet můžete mimo jiné Lanové centrum - "Monkey park", které je cca 400 metrů dlouhé s 27 překážkami. Přestože jste v některých místech i 6 metrů nad zemí, je lezení naprosto bezpečné, zvládnou i děti.

14  km od Permoníku cca 20 minut jízdy autem 

Park Zábavy a park Miniatur 

Baldův svět se nachází cca 100m od parkoviště - směrem za mostem přes řeku Úpu. Vstupenky si můžete zakoupit na pokladně bobové dráhy či na pokladně u vstupu do Baldova světa.

Na cca 40 000 m2 u nás najdete houpačky, prolézačky s tobogány, 6 místné trampolínové pole, vzduchové trámpolíny, letní tubing, 18m dlouhou nafukovací housenku Megi, 4-místnou bungee trampolínu, vodní hřiště, síťovou loď, duo lanovku, mini zoo s malými holandskými kozičkami, maxi "Člověče, nezlob se ", ohniště, Čertovskou stezku a naučnou stezku Poznávej přírodu s Baldou, občerstvení a sociální zařízení.

Součástí hřiště jsou i odpočinkové lavičky, stoly se slunečníky, altán a stojany na kola. Vstup možný i s kočárky.

Z důvodu čistoty a bezpečnosti je zde zákaz vstupu se psy a jinými zvířaty. Děkujeme za pochopení.

Další info zde : Baldův svět

NOVINKA LÉTO 2018: Baldův svět bude letos opět rozšířen! Můžete se těšit na rozšířené vodní hřiště, přírodní bludiště a novu síťovou atrakci jak pro děti tak i dospělé!

30 km od Permoníku se nachází dva nové  vodní světy pro děti i dospělé - v hotelu Sandra a v Vodní park TROPIKANA hotelu Goliebiewski
Sandra Karpacz

3 km od nás leží nově otevřená herní krajina PECKA - skvělá zábava pro celou rodinu včetně možnosti jízdy na koloběžách.