POKOJE


Rodinné Studio

Obě studia jsou vhodná až pro 4 osoby. Mají manželské lůžko a rozkládací gauč s pohodlnou přistýlkou matrací.V kuchyni najdete kombinovanou horkovzdušnou troubu s mikrovlnami. Indukční vařič, myčku, ledničku, kávovar Caffissimo na kapsle a základní nádobí.

Apartmán s vířivkou

Apartmán v přízemí, hned za hlavním vchodem. Ložnice je oddělená dveřmi, kuchyň propojená s obývací částí, kuchyňský ostrůvek s barovými židlemi slouží jako jídelní stůl. V kuchyni najdete kombinovanou horkovzdušnou troubu s mikrovlnami. Indukční vařič, myčku, ledničku, kávovar Caffissimo na kapsle a základní nádobí.
Provětrávaný botník, plno úložného prostoru.

Apartmán s jednou ložnicí

Apartmán Pejsek a Kočička má oddělenou ložnici od obytné kuchyně. V ložnici jsou 3 lůžka a dětská postýlka, v kuchyni rozkládací gauč i rozkládací křeslo. V kuchyni najdete kombinovanou horkovzdušnou troubu s mikrovlnami. Indukční vařič, myčku, ledničku, kávovar Caffissimo na kapsle a základní nádobí.

Apartmán s terasou

Rusalka je jediný apartmán s vlastní terasou. Východ je hned na dětské hřiště. Je zde příčkou oddělená ložnice - manželské lůžko a palanda, dětská postýlka.Od zbytku místnosti je oddělena příčkou a závěsem V obytné kuchyni najdete rozkládací gauč s přistýlkou matrací. Lze přidat ještě rozkládací křeslo. V kuchyni najdete kombinovanou horkovzdušnou troubu s mikrovlnami. Indukční vařič, myčku, ledničku, kávovar Caffissimo na kapsle a základní nádobí.

Mezonetový apartmán

Mezonetové apartmány jsou 4, 3 mají mlynářské schodiště z jasanového dřeva, 1 pak schody točité ( Bob a Bobek)V přízemí je vždy obytná kuchyně, v patře 5 lůžek ( dvě spojená dvojlůžka 160 x 200 a jedno samostatné lůžko 90x200) V kuchyni najdete kombinovanou horkovzdušnou troubu s mikrovlnami. Indukční vařič, myčku, ledničku, kávovar Caffissimo na kapsle a základní nádobí.