ZIMA NA PERMONÍKU


Nové kluziště

Nejvýše položené kluziště v ČR v nadmořské výšce 1 060 m. V Malé Úpě je VELKÁ zábava, ke které letos můžete přidat pravidelné veřejné bruslení a hokejové zápasy.

Samotní boudaři vytvářejí družstvo a nebojí se žádného vyzvání k turnaji. V Malé Úpě máte možnost zapůjčení bruslí, hokejky i rezervace celého kluziště. Kluziště najdete kousek od SKiMU Housu v areálu Pomezky.

Více informací o kluzišti ZDE
Tel. na kluziště: : +420 499 111 024

Malá Úpa pro všechny!

V Malé Úpě si najde to SVÉ opravdu každý a nemusí být zrovna mistr v lyžování. Nejen lyžování je v Malé Úpě parádní, najdete zde i další zajímavé služby, které vám mohou padnout do noty.

Sjezdové lyžování, běžkařské tratě po vrcholech „našich“ Tisícovek, sportovní hala v Apartmánech Sport, kde si můžete zahrát badminton, ricochet, fotbálek, tenis nebo volejbal, také je zde k dispozici posilovna a útulná sauna. Po lyžování můžete vyzkoušet nazout brusle a sklouznout se po nejvýše položeném venkovním kluzišti v České republice a užít si další zimní aktivitu.

Aby vaše dovolená byla perfektní, můžete si v Malé Úpě půjčit nové lyžařské vybavení značky Atomic a pro náročné lyžaře je připravené TEST Centrum Atomic s nejvyšší řadou lyží. Nejen lyžařské vybavení, ale také sáňky a brusle nemusíte při odjezdu na dovolenou balit. Vše si můžete opatřit v Malé Úpě.

Skimu Půjčovny najdete v Centru Hořec (vchod od sjezdovky Trautenberk) a NOVĚ i v areálu U Kostela ve stejné budově s pokladnou areálu.

Doprava do SKIMU od Permoníku

1. SKIBUSEM – ZDARMA 
Od nás na lyžích po cestě z kopečka 700 m na SKIBUS a tam už SKIBUSEM ke sjezdovce Pomezky a Trautnberk.
Celý areál je propojený vleky, proto se pohodlně dostanete na lyžích až před Permoník – cesta SKIBUSEM je tedy pouze směrem TAM.

2.SKUTREM ČI ROLBOU – ZA POPLATEK
Hosty vozíme za poplatek skútrem ke sjezdovce Kostel – 2 km od nás do kopečka – (2 dospělí + 2-3 děti), sousední chata Ťapka či hotel Javor pak rolbou (8 osob)