Restaurace

Stravování formou polopenze během hlavní letní a zimní sezony.
(
 vedlejší sezona pouze během víkendů a  po dohodě) Kuchyně je vždy  otevřena pouze pro naše hosty a to od  16:00 na drobné dobrůtky, jako jsou palačinky, dezerty, nebo také tataráček či postivý hovězí Burger s hranolkami. Snídaně jsou nachystané od 8:00 - do 9:30  - švédský stůl. Večeři podáváme od 17:30 do 19:00 

Kuchyň zavíráme ve 20:00.
Na baru je obsluha do 20:00.
Po 20:00  je otevřeno bez obsluhy - fomou samoobsluhy s konzumačními lístky.

K večeři je na výběr vždy ze dvou variant hlavních jídel , z nihž jedna je vštšinou odlehčená, může být i vegetariánská. K tomu polévka, salátový bufet a desert.

Poradíme si téměř s veškerými druhy diet.
Bezlepková, bezvaječná, bezmléčná atd. 

Samozřejmě v menu nezapomínáme ani na naše nemilejší dětské hosty :-)
Pro ně nabízíme na výběr  například těstovinky s přílohou dle přání, těstovinky s rajčatovou omáčkou, párek v rohlíku, krupicovou kaši, kuřecí nugetky s hranolkami či brambůrkem.  

 

Osvědčené restaurace v blízkém okolí:

Pivovar Trautnberk  - Pomezní Boudy 4,5 km od nás 

Hotel Javor - cca 500 m od našeho penzionu - v hotelu Javor  je dětská herna a venku velké dětské hřiště s malým lanovým centrem a pirátskou lodí. V létě zde najdete i venkovní bazén. V areálu hotelu je atraktivní - veřejnosti dostupné - populární diskgolfové hřiště, které nabízí zábavu pro celou rodinu. 

Sokolí Boudy ( v malebné poutní místo  v blízkosti  kostela  1 km - dětská herna a hřiště) Za restaurací je rozlehlá terasa
s obsluhou  a dechberoucím výhledem do Krakonošova údolí. 

Restaurace Hradečanka   -  Vyhlášená pizzerie s dětskou hernou - Pomezní Boudy 

Restaurace Bouda Jana po cestě na Portášovy Boudy - herní krajina Pecka -  leží tato oblíbená restaurace ( 3km od nás) Dětské hřiště i herna.

Bouda pod Sněžkou Pravá horská atmosféra a skvělé jídlo

Horská farma na Růžové Hoře při cestě ze Sněžký - nádherný výhled a oblsuhují v krojích.  Všude okolo zvířata.

Informace pro Vás