RESTAURACE


Stravování a vaření

Jsme malý rodinný penzion a naší prioritou je Vaše spokojenost.

1. Během zimní a letní sezóny (té hlavní) nabízíme stravování formou polopenze, přítomný  je náš kuchař, který je našim hostům k dispozici od 16 do 20 hodin. Připraví vám drobné dobrůtky, jako jsou palačinky či dezerty, nebo také tataráček či poctivý hovězí burger s hranolkami.

2. Během jara a podzimu (vedlejší sezóna), kdy není penzion plně obsazen, je hostům k dispozici vybavená kuchyně na každém apartmánu + mohou využít našeho samoobslužného baru (s konzumačními lístky) s různými druhy nápojů  a samoobslužnou pípou.

Tento bar je hostům k dispozici non-stop, a během snídaní a odpoledne od 16:00 do 20:00 (v hlavní sezóně) je zde obsluha.

V případě vyšší obsazenosti i během vedlejší sezóny  pro Vás rádi po dohodě také uvaříme.

Snídaně a večeře

Snídaně jsou nachystané od 8:00 do 9:30 formou švédských stolů. Večeři podáváme od 17:30 do 19:00.

K večeři je na výběr vždy ze dvou variant hlavních jídel , z nichž jedna je většinou odlehčená, může být i vegetariánská. K tomu polévka, salátový bufet a dezert.

Poradíme si téměř s veškerými druhy diet. Bezlepková, bezvaječná, bezmléčná apod. Stačí nás kontaktovat.

Děti

Samozřejmě v menu nezapomínáme ani na naše nemilejší dětské hosty 🙂

Pro ně nabízíme na výběr například těstovinky s přílohou dle přání, těstovinky s rajčatovou omáčkou, párek v rohlíku, krupicovou kaši, kuřecí nugetky s hranolkami či brambůrkem.

Osvědčené restaurace v blízkém okolí:

Pivovar Trautnberk  – Pomezní Boudy 4,5 km od nás

Hotel Javor – cca 500 m od našeho penzionu – v hotelu je dětská herna a venku velké dětské hřiště s malým lanovým centrem a pirátskou lodí. V létě zde najdete i venkovní bazén. V areálu hotelu je atraktivní – veřejnosti dostupné – populární diskgolfové hřiště, které nabízí zábavu pro celou rodinu.

Sokolí Boudy – malebné poutní místo v blízkosti  kostela – 1 km – dětská herna a hřiště. Za restaurací je rozlehlá terasa s obsluhou a dechberoucím výhledem do Krakonošova údolí.

Restaurace Hradečanka – Vyhlášená pizzerie s dětskou hernou – Pomezní Boudy

Restaurace Bouda Jana po cestě na Portášovy Boudy – herní krajina Pecka –  leží tato oblíbená restaurace ( 3km od nás) Dětské hřiště i herna.

Bouda pod Sněžkou – Pravá horská atmosféra a skvělé jídlo

Horská farma na Růžové Hoře při cestě ze Sněžky – nádherný výhled a obsluhují v krojích. Všude okolo jsou zvířata.